Certyfikacja produkcji ekologicznej

Żywność i rolnictwo

W dzisiejszej szeroko pojętej branży spożywczej wyzwaniem jest zapewnić bezpieczeństwo i jakość żywności w całym łańcuchu dostaw - od „pola do stołu” oraz sprostać wymogom zrównoważonego rolnictwa we wszystkich obszarach, od produkcji rolnej po rybołówstwo i akwakulturę.

Kontrola ryzyka oraz systemy zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności są dziś nieodzownym elementem całego przemysłu spożywczego i usług gastronomicznych, który pozwala sprostać wymaganiom klientów, wzmocnić wizerunek firmy i zbudować jej przewagę konkurencyjną.  

BUREAU VERITAS OFERUJE USŁUGI AUDYTOWE I CERTYFIKACYJNE NA WSZYSTKICH ETAPACH ŁAŃCUCHA DOSTAW: OD PRODUKCJI ŻYWNOŚCI, PRZEZ JEJ PRZETWARZANIE, PO PRZECHOWYWANIE I DYSTRYBUCJĘ, ZARZĄDZANIE ODPADAMI, A TAKŻE USŁUGI W SIECIACH HORECA.

Globalne standardy zapewniania bezpieczeństwa i zdrowia konsumentów:

 • Certyfikacja systemów bezpieczeństwa żywności: IFS, IFS Logistic, IFS Broker, BRC GS, FSSC 22000, ISO 22000, MSC, ASC, GLOBAL G.A.P.
 • Certyfikacja dla firm opakowaniowych: BRC GS Standard for Packaging Materials, FSSC 22000 Packaging
 • Certyfikacja systemów bezpieczeństwa pasz: FAMI-QS, EFISC, GTP Code
 • VLOG – certyfikacja łańcucha produkcji żywności bez inżynierii genetycznej (nonGMO)
 • Certyfikacja produkcji rolnej: Integrowana produkcja roślin (IP), produkcja ekologiczna
 • RSPO – certyfikacja łańcucha przetwórczego oleju palmowego i jego produktów
 • SAFEOPS – cyfrowy system zarządzania bezpieczeństwem żywności w sieciach handlowych i restauracyjnych
 • Inspekcje higieny, audyty HACCP
Image
Certyfikacja i usługi audytowe

Szkolenia

W zakresie systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności

Dowiedz się więcej
Zapytaj o ofertę certyfikacji  dla Twojej firmy
Wyślij zapytanie

Dlaczego Bureau Veritas?

 1. Bureau Veritas to niezależna i wiodąca w skali międzynarodowej jednostka certyfikująca, działająca w oparciu o najnowsze normy oraz systemy jakości i bezpieczeństwa na rynku żywności. Dysponujemy wiedzą oraz globalnym doświadczeniem połączonym z doskonałą znajomością lokalnych rynków, a nasza wysoko wykwalifikowana kadra audytorów ceniona jest nie tylko za profesjonalizm, ale partnerskie podejście w trakcie prowadzonych audytów i procesów certyfikacyjnych.
 2. Dzięki współpracy z Bureau Veritas organizacja może zwiększyć swoją wiarygodność jako podmiotu odpowiedzialnego i zaangażowanego w zrównoważony rozwój w całym łańcuchu dostaw i globalnej dystrybucji oraz sprostać wymaganiom i standardom dla branży spożywczej.
 3.  Stale dostosowujemy swoje usługi do zmieniających się norm prawnych i norm specyficznych, z uwzględnieniem lokalnych przepisów poszczególnych krajów i wymogów globalnych sieci handlowych i dystrybucyjnych, uwzględniając przy tym najwyższe standardy zrównoważonego rozwoju.