Przemysł konsumpcyjny

Przemysł konsumpcyjny

Branża produktów konsumenckich jest dziś kształtowana głównie przez zglobalizowane łańcuchy dostaw i coraz bardziej rygorystyczne przepisy. Bureau Veritas pomaga swoim klientom nie tylko zoptymalizować koszty i zmniejszyć ryzyko, ale także szybciej wprowadzać produkty na rynek.

Wyzwanie rynkowe

Skrócenie czasu produkcji i przyspieszeniE wejścia towaru na rynek

Obecnie przemysł produktów konsumenckich stoi w obliczu poważnych zmian – przełomowe technologie pozwalają drastycznie zmniejszyć koszty produkcji przy jednoczesnym przyspieszeniu tempa wprowadzania towaru na rynek. Łańcuchy dostaw stają się coraz bardziej zglobalizowane, zaś przepisy z roku na rok coraz bardziej rygorystyczne.

Podmioty działające jako producent lub sprzedawca produktów konsumenckich muszą zoptymalizować koszty i maksymalnie skrócić czas produkcji, nie obniżając jednocześnie jakości produktu końcowego i nie naruszając integralności marki. Wykorzystanie rozwiązań business intelligence w celu usprawnienia procesu podejmowania decyzji oraz wyprzedzenia rozwoju technologicznego i regulacyjnego to również konieczność.

Zapytaj o

usługi

dla Twojej firmy

Wyślij zapytanie

Rozwiązanie

Oferujemy pełen zakres usług TIC (Testing, Inspection and Certification) obejmujących szeroki wachlarz segmentów konsumenckich, począwszy od odzieży i obuwia, poprzez zabawki, towary trwałego użytku, elektronikę użytkową i urządzenia inteligentne.

  • KOMPLEKSOWE PORTFOLIO USŁUG TIC

Dzięki naszym usługom testowym klienci mogą zyskać pewność, że ich produkty są bezpieczne i zgodne ze specyfikacjami. Nasze usługi doradcze i kontrolne pozwalają klientom spełnić wszelkie wymogi prawne dotyczące produkowanych przez nich towarów, zaś oferowane przez nas usługi certyfikacyjne umożliwiają dostosowanie produktów do odpowiednich standardów, a także uzyskanie dostępu do rynków międzynarodowych.

  • ROZWIĄZANIA DLA WSZYSTKICH ELEMENTÓW ŁAŃCUCHA DOSTAW

Nasze usługi TIC obejmują cały łańcuch wartości produktów konsumenckich – począwszy od planowania, poprzez zakupy i produkcję, wysyłkę i magazynowanie, a na sprzedaży skończywszy – niezależnie od etapu, pomożemy Wam w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących jakości i pozyskiwania zaopatrzenia.

  • GLOBALNY OBSZAR DZIAŁANIA

Ponad 130 spośród naszych laboratoriów i biur znajduje się w pobliżu ważnych ośrodków sprzedaży i zaopatrzenia, w szczególności w Azji. Nasza bogata wiedza specjalistyczna pozwala nam zaspokoić potrzeby w zakresie testów w przypadku większości segmentów produktów konsumenckich.

  • AKREDYTOWANY PARTNER

Ze względu na fakt posiadania przez nas ponad 100 akredytacji i certyfikacji, klienci zyskują pewność, że wybierają do współpracy sprawdzonego partnera, który będzie w stanie wystawić oceny i certyfikaty szanowane i uznawane na całym świecie.

Audyty społeczne

Przeprowadzamy audyty społeczne, aby pomóc naszym klientom usprawnić ich przedsiębiorstwa pod względem etyki oraz kwestii społecznych, a także spełnić oczekiwania interesariuszy dotyczące odpowiedzialności społecznej i ochrony środowiska. Zakres przeprowadzanych przez nas audytów społecznych obejmuje różne tematy, w tym prawa człowieka oraz bezpieczeństwo i higienę pracy w całym łańcuchu dostaw.

130+biur i laboratoriów do spraw produktów konsumenckich
100+akredytacji i wyróżnień
12 000+pracowników zaangażowanych w obsługę produktów konsumenckich

Produkty konsumenckie

Dowiedz się więcej