Elektryka i elektronika

Elektryka i elektronika

Przemysł elektroniki użytkowej stoi u progu nowych wymogów regulacyjnych oraz zmaga się z ostrą konkurencją. Zapewniamy wsparcie naszym klientom i umożliwiamy im szybkie wprowadzenie ich produktów na rynek, a także spełnienie wszelkich wymogów niezbędnych do uzyskania dostępu do zupełnie nowych rynków.

Wyzwanie biznesowe

Przyspieszamy proces wprowadzania produktów na rynek

Wymogi prawne dotyczące elektroniki użytkowej zmieniają się niezwykle szybko ze względu na fakt, iż urządzenia elektroniczne używane przez nas na co dzień, a nawet urządzenia gospodarstwa domowego stają się coraz bardziej inteligentne i wzajemnie ze sobą połączone. Ponadto, na skutek coraz szybszych linii produkcyjnych, których rozwój napędzany jest przez automatyzację, konkurencja na rynku jest bardziej zaciekła niż kiedykolwiek. Podmioty będące producentem lub sprzedawcą sprzętu elektronicznego muszą zweryfikować, czy oferowane przez nie produkty elektryczne są bezpieczne i zgodne z wyznaczonymi specyfikacjami, celem przestrzegania przepisów prawnych oraz uniknięcia konieczności wycofania produktów ze sprzedaży, co generuje dodatkowe koszty. Jednocześnie pragną też wykorzystać nowe technologie w celu umocnienia swojej pozycji względem konkurencji oraz zyskania możliwości szybszego wprowadzania produktów na rynek.

Zapytaj o

usługi

dla Twojej firmy

Wyślij zapytanie

Rozwiązanie

Nasza wiedza techniczna oraz przeprowadzane przez nas dokładne, wieloetapowe testy pozwolą szybko uzyskać dostęp do nowych rynków.

  • WSPARCIE NA CAŁEJ DŁUGOŚCI ŁAŃCUCHA DOSTAW

Oferowane przez nas wieloetapowe usługi testowania pomagają naszym klientom zarządzać wszystkimi etapami łańcucha dostaw, włącznie z etapami badań i rozwoju, wstępnej certyfikacji, badania zgodności z przepisami oraz weryfikacji wydajności.

  • WERYFIKACJA GŁÓWNYCH STANDARDÓW JAKOŚCI

Oferowane przez nas usługi w zakresie testów obejmują wszystkie najważniejsze wymagania dotyczące urządzeń elektrycznych i elektroniki, włącznie z testami analitycznymi, EMC/RF oraz testami bezpieczeństwa i jakości.

  • CERTYFIKACJE POZWALAJĄCE NA WPROWADZENIE NOWYCH PRODUKTÓW NA RYNEK

Oferowane przez nas usługi certyfikacji umożliwiają naszym klientom wypełnienie wielu niezbędnych wymogów prawnych oraz branżowych.

  • USŁUGI SKRACAJĄCE CZAS WPROWADZANIA PRODUKTÓW NA RYNEK

Nasza rozległa wiedza z zakresu inżynierii pozwala naszym klientom uzyskać szybki dostęp do rynków ponad 150 krajów. Ponadto, posiadamy też laboratoria CBTL w różnych miejscach na całym świecie, które umożliwiają przeprowadzanie testów bezpieczeństwa komponentów elektrycznych oraz elektronicznych, a także wyposażenia i gotowych produktów.

  • ZAAWANSOWANA WIEDZA SPECJALISTYCZNA

Oferujemy także szeroki zakres usług specjalistycznych dzięki posiadanemu przez nas bogatemu doświadczeniu w różnych dziedzinach, takich jak tworzywa sztuczne, analiza chemiczna, produkcja i inżynieria, które zdobyliśmy podczas długoletniej pracy w wielu lokalizacjach w Ameryce Północnej, Europie i Azji.

OCENA BEZPIECZEŃSTWA INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Usługi Bureau Veritas w zakresie oceny bezpieczeństwa instalacji elektrycznych pomagają naszym klientom ograniczyć ryzyko operacyjne. Nasze usługi opierają się na sprawdza zgodność instalacji z uznawanymi normami bezpieczeństwa dotyczącymi kryteriów takich jak porażenie prądem, zbyt wysoka temperatura, promieniowanie, implozja oraz zagrożenia mechaniczne, a także pożar. Zakład produkcyjny musi przechodzić regularne inspekcje w celu potwierdzenia utrzymania wysokiej jakości produkcji.

powiązane usługi