Sudan - SSMO program

Tekstylia i akcesoria

Tworzeniu globalnych łańcuchów dostaw, zdolnych do zaspokojenia popytu konsumentów w branży fast fashion, towarzyszy spore ryzyko. Bureau Veritas pomaga swoim klientom zoptymalizować łańcuch dostaw w celu ochrony reputacji ich marki.

Wyzwanie rynkowe

Dostarczanie tekstyliów wysokiej jakości w szybszy i bardziej odpowiedzialny sposób

Dzisiejsi konsumenci coraz częściej oczekują od producentów tworzenia tak zwanej „szybkiej mody” – odzieży i akcesoriów, które w krótkim czasie ewoluują z fazy projektu do gotowego produktu, dostępnego w sklepach. Jednak zglobalizowane łańcuchy dostaw, które będą zdolne do zaspokojenia zapotrzebowania na tego rodzaju produkty, mogą negatywnie odbić się na poziomie jakości i ekologiczności tychże produktów. Przedsiębiorstwa działające jako producent lub sprzedawca odzieży muszą usprawnić swój łańcuch dostaw, tak aby ich produkty mogły jak najszybciej trafić na rynek. Jednocześnie chcą także wypełniać wszelkie zobowiązania dotyczące jakości i odpowiedzialności społecznej, których oczekują ich klienci.

Zapytaj o

usługi

dla Twojej firmy

Wyślij zapytanie

ROZWIĄZANIE

Zapewniamy rozwiązania w zakresie łańcucha dostaw, uznane przez największe marki na całym świecie, aby pomóc działać efektywnie i chronić reputację marki.

  • USŁUGI TESTOWANIA REDUKUJĄCE RYZYKO
    • Bezpieczeństwo:  Wytwarzanym produktom pomagamy spełniać rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Oferowane przez nas usługi obejmują testy bezpieczeństwa, palności, jakości oraz weryfikacji etykietowania.
    • Substancje chemiczne: Weryfikujemy zgodność produktów z przepisami, włącznie z tworzeniem list substancji podlegających restrykcjom i z przeprowadzaniem badań pod kątem takich substancji.
    • Ryzyko środowiskowe: Jesteśmy liderem w zakresie audytów chemicznych i środowiskowych, a także badania chemikaliów - dzięki czemu możemy pomagać naszym klientom w prowadzeniu działalności opartej na zrównoważonym rozwoju. Oferujemy usługi monitorowania substancji chemicznych, mające na celu zmniejszenie ryzyka wydzielania niebezpiecznych substancji oraz całkowitego usunięcia ich z łańcucha dostaw.
  • WSPARCIE PRZY WPROWADZANIU NA RYNEK NOWYCH PRODUKTÓW

Dzięki naszej rozległej wiedzy z zakresu inżynierii, pomagamy naszym klientom uzyskać szybki dostęp do globalnych rynków, szczególnie w regionach takich jak USA, Europa, Chiny, Indie, Japonia czy Bliski Wschód.

  • ZAAWANSOWANE USŁUGI W ZAKRESIE ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW I DORADZTWA

Nasze usługi umożliwiają klientom wypełnienie wszelkich wymogów prawnych oraz uniknięcie konieczności wycofywania produktów z rynku. Oferujemy identyfikację włókien, analizę defektów, oceny porównawcze oraz doradztwo techniczne.

ETYKIETA BUREAU VERITAS QUALITY CHECK

Nasza etykieta Bureau Veritas Quality Check (BVQC) pozwoli zademonstrować klientom, że bezpieczeństwo i jakość produktów zostały potwierdzone przez niezależny organ kontrolny. Etykieta BVQC jest przeznaczona do umieszczania na wszystkich rodzajach towarów konsumpcyjnych, takich jak tekstylia, odzież, buty, walizki i torby, artykuły gospodarstwa domowego, zabawki, meble i produkty elektryczne.

Laboratoria badawcze w 25krajach świata
30laboratoriów badawczych w Chinach

powiązane usługi