Produkcja rolno-spożywcza

Produkcja rolno-spożywcza

Dzisiaj, bardziej niż dotychczas, konsumenci i organizacje publiczne zwracają uwagę na jakość produktów spożywczych. W obliczu światowych kryzysów zdrowotnych klienci stają się jeszcze bardziej wymagający. Każda firma w spożywczym łańcuchu dostaw powinna stawiać sobie za cel zarządzanie ryzykiem w dziedzinie jakości, bezpieczeństwa zdrowotnego żywności, a także ochrony środowiska i odpowiedzialności społecznej.

Na tak wymagającym rynku jedynie firmy sprawujące regularne inspekcje, doskonalące funkcjonowanie organizacji i jakość produktów mogą pozostać konkurencyjne oraz wzmacniać swój wizerunek.

Bureau Veritas oferuje szeroki zakres certyfikacji, inspekcji i audytów, które pozwolą twojej firmie sprostać surowym wymaganiom konsumentów oraz standardom z dziedziny jakości, bezpieczeństwa żywności oraz ochrony środowiska i odpowiedzialności społecznej.

Zapytaj o usługi dla PRODUKCJI ROLNO-SPOŻYWCZEJ

+48 22 549 04 00, biuro@pl.bureauveritas.com

Bureau Veritas oferuje rozwiązania dopasowane do różnych celów:

  • opracowanie specyfikacji odpowiednich dla danego przedsiębiorstwa produkcyjnego
  • uznana certyfikacja
  • proces kontroli i dopuszczania produktów na podstawie odpowiednich norm

Certyfikacja na zgodność z wymaganiami branży spożywczej - to sposób na promowanie produktów: na szczeblu samego gospodarstwa, grupy producentów lub spółdzielni. Nasze zespoły specjalistów dedykowanych przemysłowi rolno-spożywczemu służą swoją wiedzą na każdym etapie: od opracowywania dokumentacji, po etykietowanie produktów i przeprowadzanie audytów (lub kontroli).

Powiązane usługi