IATF 16949 norma dla branży motoryzacyjnej

Transport

Producenci samochodów, samolotów, czy taboru kolejowego wymagają od swoich dostawców sprawnej kontroli nad przeprowadzanymi procesami, spełnienia specyficznych wymagań produkcji i koncentracji na ciągłym udoskonalaniu procesów i wyrobów.

Standardy dedykowane branży transportowej i motoryzacyjnej ujmują szereg specyficznych wymagań odnośnie projektowania i rozwoju, produkcji, zarządzania projektami, kosztami oraz ryzykiem. Przy coraz bardziej skomplikowanych łańcuchach dostaw, bardzo istotne jest aby wytwórcy mogli polegać na dostawcach pochodzących z różnych zakątków świata.

Oferta Bureau Veritas

Bureau Veritas oferuje  usługi certyfikacyjne i audytowe przedsiębiorstwom z branży motoryzacyjnej i transportowej, począwszy od certyfikacji standardu IATF 16949, przez certyfikację branżowych standardów bezpieczeństwa w lotnictwie (AS/EN 9100, AS/EN 9110/9120, JISQ 9100), po certyfikację IRIS - oznaczającej spełnienie specyficznych wymagań przemysłu kolejowego - zarówno od strony operatorów jak i strony producentów, aż do dopasowanych programów audytu dostawców.

Dlaczego Bureau Veritas?

  1. Bureau Veritas dostosowuje rozwiązania do potrzeb głównych graczy na rynku transportu i motoryzacji. Rozpoczyna się to w fazie innowacji / projektowania nowych komponentów i systemów i trwa w całym łańcuchu dostaw w danym sektorze. Pomagamy w zabezpieczeniu procesów i aktywów. Wspieramy naszych klientów w sprostaniu nowym wyzwaniom i zagrożeniom wynikającym z ewoluującego krajobrazu transportowego.
  2. Certyfikaty Bureau Veritas są uznawane przez ponad 40 krajowych i międzynarodowych jednostek akredytujących na całym świecie, w tym Międzynarodową Motoryzacyjną Grupę Zadaniową określającą wymagania certyfikacji IATF 16949.
  3. Posiadamy globalną akredytację dla certyfikacji standardu IRIS z certyfikatami wydanymi w 28 krajach na całym świecie.
  4. Bureau Veritas jest światowym liderem certyfikacji zgodności z normą IATF dla branży motoryzacyjnej i obsługuje ponad 4000 zakładów, wydając certyfikaty w ponad 60 krajach.
Zapytaj o ofertę dla Twojej firmy:

+48 22 549 04 00 , certyfikacja@bureauveritas.com