Motoryzacja

Motoryzacja

Świat motoryzacji przekształca się szybciej niż kiedykolwiek na skutek szybkiego rozwoju rynku, pojawienia się przełomowych technologii oraz coraz bardziej rygorystycznych przepisów dotyczących ochrony środowiska. Mimo to dokładamy wszelkich starań, by wspierać sukces naszych klientów na każdym etapie tej transformacji.

Wyzwanie biznesowe

Aby nadal prężnie rozwijać się w dzisiejszym świecie motoryzacji, producenci samochodów muszą nie tylko dotrzymywać kroku szybko rozwijającej się technologii, ale także zapewnić bezpieczeństwo, jakość i wydajność swoich produktów. Jednocześnie, w trakcie wprowadzania zmian - budowanie zaufania jest nadal nieodzowne. 

Zapytaj o

usługi

dla Twojej firmy

Wyślij zapytanie

ROZWIĄZANIE

Współpracujemy z klientami w zakresie wprowadzania na rynek nowych produktów poprzez weryfikowanie ich bezpieczeństwa i zgodności ze specyfikacjami oraz upewnianie się, że są one zgodne z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

  • PROJEKTOWANIE

Certyfikacja IATF oraz oceny dostawców, zapewniają klientom wysoką jakość, bezpieczeństwo i wydajność przeprowadzanych przez nich procesów projektowania i zatwierdzania.

  • ZGODNOŚĆ PRODUKTU

Oferowane przez nas usługi, takie jak testowanie produktów, kontrole surowców i oceny zakładów produkcyjnych, dają pewność, że należące do klientów aktywa pozostają zgodne z wymaganiami specyficznymi przez cały okres użytkowania.

  • DYSTRYBUCJA

Kontrole dostaw, zapasów, śledzenie szkód oraz zarządzanie roszczeniami, ograniczają ryzyko związane z dystrybucją produktów i zmniejszają straty finansowe spowodowanie szkodami i sporami sądowymi.

  • SPRZEDAŻ I WSPARCIE POPSRZEDAŻOWE

Oferowane przez nas usługi, takie jak ocena i śledzenie uszkodzeń pojazdów oraz kontrole ustawowe, zmniejszają ryzyko związane ze sprzedażą, dostawą i konserwacją. 

powiązane usługi