machinery

Certyfikacja produktów dla przemysłu

Przepisy i zasady związane z bezpieczeństwem produktów przemysłowych są coraz liczniejsze i coraz bardziej złożone. Nasze usługi certyfikacji produktów przemysłowych zapewniają producentom dostęp do ich lokalnych rynków oraz dają przepustkę do rynków na całym świecie. Osiągamy to, zapewniając dokładną ocenę produktu pod względem jakości, bezpieczeństwa i środowiska. Bureau Veritas posiada wiedzę ekspercką i międzynarodową sieć wyszkolonych profesjonalistów, którzy przeprowadzą Cię przez proces certyfikacji.

CertyfikacjA Produktów Przemysłowych – wyzwania dla producentów:

 • Zrozumienie wszystkich obowiązujących przepisów dotyczących zastosowań produktu, w tym dotyczących bezpieczeństwa, ochrony środowiska
 • Ocena własnych produktów pod kątem zgodności z przepisami
 • Zrozumienie wszelkich kroków, które należy podjąć w celu osiągnięcia zgodności z przepisami (przegląd projektu, obserwacja badań, inspekcja)
 • Uzyskanie dostępu do nowych rynków dla produktów dzięki programom certyfikacji lokalnej i globalnej
 • Rozwój zgodnie z najnowocześniejszymi trendami dzięki certyfikacji inteligentnych produktów Przemysłu X.0
 • Sprawienie by  łańcuch dostaw stał się bardziej efektywny kosztowo dzięki certyfikacji produktów wykonanych nowoczesnymi technologiami, takimi jak wytwarzanie przyrostowe
Celem Bureau Veritas jest pomoc firmom w skomplikowanym obszarze certyfikacji produktów przemysłowych. Oferujemy zarówno wiedzę w zakresie regulacji, jak i znaków certyfikacyjnych.

Zatwierdzenie do oceny zgodności w Wielkiej Brytanii (UKCA)

UKCA to nowe oznakowanie opracowane po odejściu Wielkiej Brytanii z UE. Jest ono wymagane w przypadku niektórych produktów sprzedawanych w Anglii, Walii i Szkocji (z wyłączeniem Irlandii Północnej). Celem nowego oznakowania jest potwierdzenie, że produkt spełnia obowiązujące wymagania. Oznakowanie UKCA będzie stosowane do większości produktów, które obecnie wymagają umieszczenia znaku CE, w celu wprowadzenia ich na rynek brytyjski.

Obecnie współpracując z producentami, których produkty przeznaczone są na rynki Anglii, Walii i Szkocji, Bureau Veritas z dumą informuje, że posiada zatwierdzenie UKCA.

Aby uzyskać więcej informacji na temat UKCA, skontaktuj się z nami, pisząc na adres biuro@bureauveritas.com

Oferujemy wiedzę w zakresie regulacji i znaków certyfikacyjnych niezbędnych do zapewnienia dostępu do rynków ZAGRANICZNYCH. Oto obszary, które obsługujemy:
 • URZĄDZENIA CIŚNIENIOWE

Przeprowadzamy producentów i wykonawców przez proces certyfikacji urządzeń ciśnieniowych. Wynik: urządzenia ciśnieniowe używane lub wprowadzane do obrotu spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa, takie jak dyrektywa europejska, oznaczenia ASME, UKCA, DOSH lub IBR.
Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę dotyczącą urządzeń ciśnieniowych

 • MASZYNY

Posiadamy wiedzę fachową oraz globalną sieć specjalistów, którzy mogą przeprowadzić Państwa przez proces oceny i certyfikacji maszyn i systemów w celu zapewnienia zgodności z odpowiednimi lokalnymi i międzynarodowymi normami i przepisami.
Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę dotyczącą Bezpieczeństwa Maszyn

 • TRANSPORT TOWARÓW NIEBEZPIECZNYCH

Bureau Veritas zapewnia spełnienie wymogów bezpieczeństwa i w zakresie zapobiegania potencjalnym zagrożeniom dla zdrowia producentów sprzętu, dostawców usług logistycznych, linii żeglugowych i innych podmiotów działających w branży transportowej przewożących towary niebezpieczne.
Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę dotyczącą Transportu Towarów Niebezpiecznych

 • PRZEMYSŁ MOTORYZACYJNY

Dostosowujemy naszą ofertę oceny sprzętu motoryzacyjnego do specyficznych potrzeb i wymagań prawnych każdego klienta.
Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę dotyczącą Przemysłu Motoryzacyjnego

 • WYTWARZANIE PRZYROSTOWE

Nasz dedykowany program certyfikacji dobrowolnej spełnia potrzeby każdego obszaru wytwarzania przyrostowego, w tym certyfikacji surowców, personelu i produktów oraz certyfikacji systemów produkcyjnych.

Dlaczego Bureau Veritas?

Niezależnie czy Twoja firma operuje w branży transportowej, energetycznej czy elektromaszynowej - wytwarza zbiorniki, systemy czy komponenty, Bureau Veritas zapewnia rzetelność Twojego projektu oferując szeroki zakres dostosowanych do potrzeb usług.

Zapewniamy wsparcie w zakresie zgodności z przepisami. Dbamy o to, co jest dla producentów najważniejsze - rynki, do których muszą dotrzeć wytwarzane produkty. Nasi klienci korzystają również z naszej pozycji liderów nowoczesności, jako że pomagamy producentom zapewnić zgodność „inteligentnych” produktów Przemysłu X.0 oraz produktów wytworzonych przy użyciu nowych technologii.

Na każdym etapie, cyklu życia inwestycji – od projektu do eksploatacji – możemy potwierdzić czy Twoje produkty spełniają odpowiednie standardy.