Certyfikacja EN9100

Lotnictwo

Wyzwanie biznesowe

Państwa potrzeby - zapobieganie ryzyku, zgodność z normami bezpieczeństwa, nadzór jakości - są jednocześnie potrzebami milionów pasażerów na świecie, podróżujących codziennie samolotami

W lotnictwie, które stale znajduje się pod czujnym okiem społeczeństwa i gdzie dopuszczalny margines błędu jest prawie zerowy, surowe standardy kontroli jakości są na porządku dziennym. Prawdopodobnie, żaden inny przemysł nie poświęca kwestii bezpieczeństwa tyle uwagi, co przemysł lotniczy.

Rozwiązanie

Oferujemy szerokie możliwości certyfikacji branżowej oraz kontrole techniczne i inspekcje, służące uzyskaniu wiarygodnej opinii niezależnej strony trzeciej. Świadczymy również szkolenia. Służymy pomocą w przystosowywaniu każdej firmy działającej w branży lotniczej i kosmonautycznej lub stanowiącej część łańcucha dostaw dla tej branży do wymagań związanych lotnictwem i kosmonautyką.

Będąc liderem certyfikacji AQMS w branży lotniczej w Polsce oferujemy następujące usługi:

CERTYFIKACJA SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ NA ZGODNOŚĆ Z NORMAMI:

Zapytaj o Certyfikację dla Twojej firmy

Paweł Borowicz

601 613 518, pawel.borowicz@pl.bureauveritas.com

SZKOLENIA

Wszystkie szkolenia i warsztaty prowadzone są przez uznanych i wykwalifikowanych specjalistów lotniczych: audytorów i doświadczonych ekspertów sektora prywatnego oraz administracyjnego (Urząd Lotnictwa Cywilnego):

Zapytaj o Szkolenia dla Twojej firmy

Patrycja Żbikowska, 

+48 22 549 04 33, patrycja.zbikowska@pl.bureauveritas.com