Budownictwo i infrastruktura

Budownictwo i infrastruktura - zaspokajanie potrzeb rosnącej populacji

Władze publiczne muszą zapewnić obywatelom bezpieczną infrastrukturę oraz budynki mieszkalne, które dodatkowo pozostaną w dobrym stanie przez długi czas. Poprzez nasze usługi pomagamy poprawić bezpieczeństwo, jakość, trwałość i wydajność waszych aktywów, by działały one przez długie lata.

Wyzwanie BIZNESOWE

Zapewnienie bezpiecznej i zrównoważonej infrastruktury

Duże aglomeracje miejskie przeżywają obecnie ogromny rozwój, niemniej jednak ich mieszkańcy nadal oczekują bezpiecznego i ekologicznego budownictwa oraz tworzenia zdrowego środowiska miejskiego. W rezultacie decydenci i deweloperzy stają przed podwójnym wyzwaniem – koniecznością zaspokojenia potrzeb szybko rosnących populacji dużych aglomeracji przy jednoczesnym tworzeniu wydajnych i przyjaznych zdrowiu ośrodków miejskich. Dla deweloperów lub wykonawców projektowanie budynków oraz infrastruktury zgodnych z przepisami bezpieczeństwa i ochrony środowiska, a także cechujących się wysoką jakością i opłacalnością jest koniecznością. Niemniej jednak rygorystyczne przepisy i wieloelementowe łańcuchy dostaw sprawiają, że dziś jest to trudniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Zapytaj o

ofertę

dla Twojej firmy

Wyślij zapytanie

Rozwiązanie

Zapewniamy usługi w zakresie badań, inspekcji i certyfikacji (TIC) dla budownictwa, które są nieodzowne w przypadku planowania i zarządzania dużymi projektami budowlanymi i infrastrukturalnymi.

  • PLANOWANIE I PROJEKTOWANIE

Oferowane przez nas usługi, takie jak przeglądy projektów, pomoc techniczna, rozwiązania dotyczące pozwoleń i badania środowiskowe, umożliwiają lepszą rentowność projektu już na etapie planowania i zakupów.

  • ZAOPATRZENIE I BUDOWNICTWO

Oferowane przez nas usługi w zakresie zarządzania i kontroli jakości, a także badania materiałów budowlanych, zarządzanie projektami oraz nadzór budowlany zapewnią długoterminowe bezpieczeństwo i doskonałą wydajność wszystkim aktywom.

  • ZARZĄDZANIE AKTYWAMI

Oferowane przez nas usługi, takie jak oceny wydajności energetycznej i ocena eksploatacji, pomogą lepiej kontrolować aktywa i nimi zarządzać, a także utrzymywać je w doskonałym stanie.

USŁUGI CERTYFIKACJI DLA RYNKU BUDOWLANEGO

Nasze usługi certyfikacyjne obejmują następujące systemy: ISO 55001 - zarządzanie aktywami, ISO 9001 oraz ISO 14001, które umożliwiają wypełnienie zobowiązań prawnych zawartych w przepisach dotyczących zarządzania jakością i ochrony środowiska, a także ISO 45001, oceniający systemy zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy w celu zapobiegania wypadkom i chorobom zawodowym.

Zakres oferowanych przez nas usług dla budynków i infrastruktury umożliwia zapewnienie bezpieczeństwa, ochronę reputacji i stałą optymalizację wydajności aktywów.