Przygotowanie próbek

Laboratorium mineralogiczne

Sieć Bureau Veritas Mineral Laboratories (BVML) dysponuje 55 laboratoriami w 17 krajach na terenie Ameryki Północnej, Południowej, Afryki, Australii oraz Turcji i Polski.   

Nasze usługi pomagają firmom górniczym i poszukiwawczym w rozwoju i realizacji ambitnych projektów. Nasza szeroka oferta usług laboratoryjnych zawiera pełną analizę geochemiczną skał, gleb, osadów, roślin, wody, ścieków itp., kompleksowe testy metalurgiczne na potrzeby działalności eksploracyjnej, górniczej, badań środowiskowych, ochrony zdrowia itd.

DLACZEGO BUREAU VERITAS?

Wraz z dołączeniem AcmeLabs, spółka Bureau Veritas stała się światowym liderem w dziedzinie badań laboratoryjnych i analiz geochemicznych na potrzeby poszukiwania złóż oraz przemysłu wydobywczego. Polski oddział Bureau Veritas Mineral Laboratories jest jedynym w Europie i obsługuje cały rynek europejski.

  Adam
  Potoczek

  kierownik Bureau Veritas Mineral Laboratories

  BVML z racji globalnej działalności oraz skali wykonywanych analiz może zaoferować usługi na bardzo konkurencyjnych zasadach. Czas otrzymania wyników analiz wynosi średnio 2,5 tygodnia od momentu otrzymania przez nas próbki. Klienci cenią także nasze wsparcie informacyjne i czas reakcji na wszelkie dodatkowe zapytania i ewentualne, pojawiające się wątpliwości. Dla firm z Polski duże znaczenie ma także fakt, że wszystkie formalne sprawy, w tym płatności są załatwiane w Polsce.

  Klientami Bureau Veritas Mineral Laboratories są zarówno firmy prywatne, od największych krajowych i europejskich koncernów po mniejsze przedsiębiorstwa funkcjonujące w branży eksploracyjnej i geochemicznej, jak również uniwersytety czy ośrodki badawcze. Z Polski są to m.in. Uniwersytet Śląski, Państwowy Instytut Geologiczny-Państwowy Instytut Badawczy, Polska Akademia Nauk.

  KLUCZOWE WARTOŚCI

  • Uznanie na całym świecie
  • Niezawodne i precyzyjne testy
  • Doskonała obsługa klienta
  • Szybki i łatwy dostęp do danych

  Zapytaj o

  usługi

  dla Twojej firmy

  Wyślij zapytanie