Usługi dla przemysłu konsumpcyjnego

Usługi dla przemysłu konsumpcyjnego

Dział Usług dla Produktów Konsumpcyjnych Bureau Veritas to światowy lider w zakresie usług z obszaru zapewnienia jakości i zgodności dla sektora detalistów, wytwórców, marek i importerów. Dzięki laboratoriom przeprowadzającym testy oraz biurom znajdującym się blisko źródeł zaopatrzenia i sprzedaży na świecie, nasze rozwiązania w zakresie zarządzania ryzykiem w łańcuchu dostaw pomagają firmom poprawić jakość, bezpieczeństwo i zgodność produktu, szybkość wprowadzania produktów na rynek, rentowność i wartość marki w całym łańcuchu dostaw.

oferta Bureau Veritas

INSPEKCJE JAKOŚCIOWE DÓBR KONSUMPCYJNYCH - CPS (ANG. CONSUMER PRODUCTS SERVICES)

Inspekcje ilościowe i jakościowe towarów:

  • w początkowej fazie produkcji (ang. Initial Production Inspection)
  • w trakcie produkcji (ang. During Production Inspection)

Kontrola jakościowa towaru gotowego do wysyłki zgodnie z ISO 2859-1, Extract ABC Military Standard 105E (ang. Final Random Inspection)

KATEGORIE PRODUKTÓW OBJĘTE USŁUGAMI: tekstylia i akcesoria, obuwie, zabawki, produkty dla niemowląt, wyposażenie domu, meble, żywność, produkty z kategorii zdrowie i uroda, urządzenia elektryczne i elektroniczne, urządzenia z kategorii smart, przemysł motoryzacyjny, sprzęt medyczny.

KLIENCI: marki, detaliści, importerzy, producenci komponentów i produktów gotowych, producenci z branży chemicznej, stowarzyszenia branżowe i organizacje rządowe.

Zapytaj o usługi Consumer Products Services dla Twojej firmy:

+48 609 609 622, export.poland@bureauveritas.com