Nafta i gaz - utrzymanie jakości przez cały cykl eksploatacji

Nafta i gaz

UTRZYMANIE JAKOŚCI PRZEZ CAŁY CYKL EKSPLOATACJI

Przedsiębiorcy działający w branży naftowej i gazowej wymagają wysokich standardów w zakresie bezpieczeństwa, a także zachowania rentowności. Pomagamy klientom w prowadzeniu bezpiecznej i wydajnej produkcji, przy jednoczesnym kontrolowaniu kosztów, na całej długości łańcucha dostaw.

Wyzwanie rynkowe

Maksymalizowanie wydajności operacyjnej w celu zmniejszenia kosztów i ryzyka

Obiekty produkcyjne i magazynowe znajdujące się zarówno na pełnym morzu, jak i na lądzie muszą być bezpieczne i niezwykle wytrzymałe. Mając na uwadze podniesienie bezpieczeństwa, przedsiębiorstwa wydobywcze muszą nieustannie wprowadzać innowacje oraz inwestować w pozyskiwanie nowych zasobów. Jednocześnie, wszelkie przestarzałe obiekty produkcyjne czy magazynowe należy wycofywać z eksploatacji w sposób bezpieczny i ekonomiczny. Wszystkie te procedury muszą ponadto odbywać się w zgodzie z przepisami prawnymi oraz z dbałością o środowisko. W całej branży dąży się zatem do utrzymania rentowności poprzez maksymalizację niezawodności już istniejących obiektów, a także poprawę wydajności produkcji.

Zapytaj o

usługi

dla Twojej firmy

Wyślij zapytanie

Rozwiązanie

Nasze rozwiązania obejmują całość cyklu eksploatacji.

  • PROJEKT WSTĘPNY

Współpracujemy z naszymi klientami podczas wydawania pozwoleń, analizy ryzyka, przeglądu projektu oraz certyfikacji. Identyfikujemy i ograniczamy ryzyko do możliwie najniższego poziomu, zapewniając zgodność projektu z wszelkimi obowiązującymi przepisami i standardami.

  • GWARANCJA JAKOŚCI / KONTROLA JAKOŚCI (QA/QC)

Nasza sieć doświadczonych specjalistów QA/QC pozwala nam wspierać naszych klientów poprzez budowę obiektów spełniających rygorystyczne normy i przepisy w zakresie komponentów i wyposażenia.

  • ROZWIĄZANIE OPEX DLA PRZEDSIĘBIORSTW

Bureau Veritas oferuje także jednoźródłowe rozwiązanie dla OPTYMALIZACJI OPEX. Współpracujemy z klientami jako długoterminowy partner – od samego początku projektu aż do jego ukończenia.

  • WYCOFANIE Z EKSPLOATACJI

Pomagamy naszym klientom w pełni wycofać z użytku wszelkie obiekty produkcyjne, zachowując jednocześnie zgodność z najbardziej rygorystycznymi standardami bezpieczeństwa oraz kontrolując koszty.