Zarządzanie ryzykiem

Zarządzanie ryzykiem

Globalizacja wraz z rozwojem nowoczesnych technologii mimo oczywistych zalet generuje także nowe zagrożenia dla biznesu. Konieczność zapewnienia bezpieczeństwa w organizacjach jest jednym z wyzwań współczesnego świata.

 W działaniu niemal każdej firmy pojawiają się zagrożenia, dotyczące funkcjonowania systemów zarządzania, czynników ludzkich oraz ciągłości zasobów. Problem pojawiający się na którymś z tych obszarów, może skutkować pogorszeniem funkcjonowania firmy, utratą zaufania klientów i naruszeniem wizerunku.

Bureau Veritas Certification oferuje gotowe rozwiązania w zakresie zarządzania ryzykiem, użytkowania systemów informatycznych, zasobów fizycznych oraz z zagrożeń biznesowych. Oferowany naszym klientom program szkoleń umożliwia pełne zrozumienie norm bezpieczeństwa oraz ich właściwe stosowanie. Efektem przestrzegania zasad opartych na ocenie ryzyka jest ciągłość działania organizacji, zgodność procesów, zwiększone zaufanie klientów oraz optymalne korzystanie z zasobów.

SZKOLENIA Z ISO 27001, RODO I DYREKTYWY NIS

Szkolenia prowadzone przez Bureau Veritas oparte o różne techniki dydaktyczne pomagają zrozumieć znaczenie bezpieczeństwa informacji, stosować niezbędne działania kontrolne oraz chronić dane przechowywane i zarządzane przez organizację przed niebezpiecznymi incydentami bezpieczeństwa i naruszeniami ochrony danych osobowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zapytaj o

certyfikację

dla Twojej firmy

Wyślij zapytanie

Dlaczego warto WDROŻYĆ SYSTEMY ZARZĄDZANIA RYZYKIEM?

  • Zdobycie odpowiedniej wiedzy służącej ochronie informacji i zachowaniu płynności działania organizacji.
  • Zachowanie zgodności ze stale zaostrzanymi kryteriami bezpieczeństwa; 
  • Wykazanie właściwym podmiotom, że kwestie bezpieczeństwa danych są traktowane priorytetowo.

Dlaczego Bureau Veritas?

Bureau Veritas jako lider certyfikacji, cieszy się uznaniem ponad 50 krajowych i zagranicznych organizacji akredytacyjnych. Nasi audytorzy pracują w przeszło 140 krajach na całym świecie, certyfikując i prowadząc merytoryczne szkolenia i pomagają rozumieć i stosować procedury certyfikacyjne związane z zarządzaniem ryzykiem.