machniery

Certyfikacja produktów przemysłowych

Przepustka na rynki międzynarodowe

Certyfikacja produktów przemysłowych umożliwia producentom dostęp do rynków lokalnych i międzynarodowych, zapewniając w ten sposób „paszport” dla ich produktów.

Nasze usługi Certyfikacji Produktów Przemysłowych pomagają klientom w prawidłowej ocenie ich produktów w zakresie norm bezpieczeństwa, jakości i ochrony środowiska, tym samym dostarczając dla nich certyfikaty niezbędne do wejścia na rynki na całym świecie. 

Co daje Certyfikacja urządzeń przemysłowych?

 • Zrozumienie wszystkich obowiązujących przepisów (bezpieczeństwo, jakość, ochrona środowiska) dotyczących zastosowań produktu
 • Przeprowadzenie dokładnej oceny zgodności produktu w oparciu o normy techniczne, dyrektywy i przepisy
 • Wyjaśnienie wszelkich działań wymaganych do osiągnięcia zgodności (przegląd projektu, obserwacja badań, inspekcja)
 • Uzyskanie dostępu do nowych rynków dla produktów dzięki programom certyfikacji lokalnej i globalnej

Od ponad 100 lat budujemy zaufanie klientów. Naszym celem jest pomóc nawigować w skomplikowanym obszarze certyfikacji produktów przemysłowych, umożliwiając wprowadzanie produktów na rynek w krajowy i zagraniczny.

Zatwierdzenie do oceny zgodności w Wielkiej Brytanii (UKCA) 

UKCA to nowe oznakowanie opracowane po wyjściu Wielkiej Brytanii z UE. Jest ono wymagane w przypadku niektórych produktów sprzedawanych w Anglii, Walii i Szkocji (z wyłączeniem Irlandii Północnej). Celem nowego oznakowania jest potwierdzenie, że produkt spełnia obowiązujące wymagania. Oznakowanie UKCA będzie stosowane do większości produktów, które obecnie wymagają umieszczenia znaku CE, w celu wprowadzenia ich na rynek brytyjski.

Bureau Veritas współpracuje już z producentami, których produkty przeznaczone są na rynki Anglii, Walii i Szkocji, i jesteśmy gotowi pomóc innym w uzyskaniu znaku UKCA.

Aby uzyskać więcej informacji na temat UKCA, skontaktuj się z nami, pisząc na adres: biuro@bureauveritas.com
 

Dlaczego Bureau Veritas?

Nasi eksperci techniczni przeprowadzają certyfikację dla szerokiej gamy urządzeń. Pomagamy zapewnić zgodność nie tylko tradycyjnych produktów, ale także „inteligentnych” produktów Przemysłu X.0 oraz produktów wytwarzanych przy użyciu najnowocześniejszych technologii, takich jak wytwarzanie przyrostowe.

 • Zapewnienie dostępu do rynku

  Zapewnienie dostępu do rynku

  Image
  rynki

  Rozumiemy i wyjaśniamy złożone regulacje na rynkach docelowych, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

  Oceniamy zgodność i certyfikujemy produkty przemysłowe przeznaczone do eksportu na całym świecie.

  Wydajemy zaświadczenia Państwa personelowi, potwierdzając, że umiejętności Państwa pracowników zmieniają się wraz z nowymi trendami w branży.

 • Zgodności z przepisami

  Potwierdzenie zgodności z przepisami obowiązującym dziś i w przyszłości

  Image
  © Shutterstock

  Jesteśmy liderem nowoczesności w Przemyśle X.0 zapewniającym certyfikaty dla nowych produktów i technologii wytwarzania.

  Ułatwiamy usprawnienie łańcuchów dostaw dzięki certyfikacji produktów wykonanych przy użyciu nowych, zaawansowanych technik, takich jak wytwarzanie przyrostowe.

 • Globalna sieć

  Globalna sieć i wiedza fachowa

  Image
  globalny program certyfikacji

  Udostępniamy naszą wiedzę na całym świecie, posiadając ekspertów z dziedziny certyfikacji produktów w 140 krajach.

  Posiadamy wysoko specjalistyczną wiedzę na temat bardzo szerokiej gamy kategorii produktów i przepisów krajowych.

  Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu jesteśmy jednym z najbardziej długoletnich partnerów w dziedzinie zgodności z przepisami na świecie.