perspektywy

Perspektywy

Image
Rozwój w Bureau Veritas

 Rozwój

Dzięki szkoleniom, lokalnym i międzynarodowym programom szkoleniowym, a także współpracy z najlepszymi ekspertami, praca w Bureau Veritas łączy się z ciągłym podnoszeniem kwalifikacji. Jako świadomy pracodawca dbamy, by każdy z pracowników mógł korzystać z form szkoleniowych, które odpowiadają jego wymaganiom i są adekwatne do jego predyspozycji. Jednym z naszych najważniejszych celów jest wspieranie pracowników w rozwijaniu profesjonalnych umiejętności i osiąganiu sukcesów zawodowych (program talents pool, idea box, rozwój narzędzi e-learningowych).

Image
Współpraca międzynarodowa w Bureau Veritas

 Współpraca międzynarodowa

Nasza firma jest dla Ciebie jeśli zależy Ci na międzynarodowym i międzykulturowym charakterze pracy, doceniasz możliwość uczenia się od innych i jesteś osobą otwartą na nowe doświadczenia. Bureau Veritas tworzą ludzie o różnorodnych zainteresowaniach, talentach, poglądach oraz nietuzinkowych osobowościach, co przekłada się na efektywną i kreatywną pracę, otwartą komunikację oraz tolerancję na odmienne opinie i postawy. Dzięki wszystkim działaniom podejmowanym w ramach różnorodności i integracji oraz skupieniu na wymianie doświadczeń i wiedzy bez względu na wiek tworzymy zespół, w którym każdy znajdzie swoje miejsce.

Image
Bezpieczeństwo i benefity w Bureau Veritas

 Bezpieczeństwo i Benefity

Bureau Veritas to mocna i znana wśród profesjonalistów marka, światowy lider w swojej branży. Poszukujemy ekspertów do długotrwałej współpracy oferując bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia. Proponujemy też starannie dobrany, zróżnicowany pakiet benefitów, tak by każdy w zależności od indywidualnych upodobań znalazł coś dla siebie.
Dołączając do nas Ty i Twoja rodzina możecie korzystać z pakietu medycznego.

Jako pracownik masz również możliwość wyboru:

  • pakietu sportowego
  • kuponów do kina lub teatru
  • kuponów multilunch

W naszej firmie możesz również otrzymać:

  • dofinansowanie nauki języków obcych
  • różnego rodzaju nagrody, w tym okolicznościowe.