Zarządzanie zasobami ISO 55001

Zarządzanie zasobami ISO 55001

ZADEMONSTRUJ SKUTECZNE ZARZĄDZANIE ZASOBAMI Z CERTYFIKACJĄ ISO 55001

Skuteczne zarządzanie zasobami firmy w sposób gwarantujący zwrot z inwestycji przy jednoczesnym spełnianiu wymogów dotyczących zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska sprawia, że wyróżnia się ona na tle konkurencji i ma większą rentowność.

Zasoby materialne, takie jak maszyny i pojazdy, muszą być zarządzane w sposób ekonomiczny i odpowiedzialny w całym cyklu żywotności: od projektowania i wytwarzania poprzez uruchamianie, eksploatację do ewentualnej utylizacji. Niematerialne zasoby, takie jak własność intelektualna, muszą być odpowiednio zarządzane w celu zwiększenia ich wartości i zapewnienia bezpieczeństwa.

EFEKTYWNY SYSTEM ZARZĄDZANIA ZASOBAMI ISO 55001

Aby zarządzać zasobami aktywnie, efektywnie i odpowiedzialnie wymagany jest rygorystyczny system zarządzania. Zastosowanie tej solidnej struktury umożliwia wdrożenie wysokich standardów w organizacji i uzyskanie uznania niezależnej strony trzeciej dzięki certyfikacji ISO 55001.
 
Wdrożenie standardów systemu zarządzania ISO 55001 pozwala na zrównoważenie ryzyka związanego z efektywnością kosztową przy podejmowaniu decyzji, na przykład ustalaniu priorytetów w zakresie gospodarowania zasobami. Norma przyczynia się do redukcji kosztów, zwiększenia ROI i optymalizacji wzrostu w całym cyklu życia zasobów, co prowadzi do większej wydajności i tworzenia wartości.

Zapytaj

o szczegóły

oferty

Wyślij zapytanie

Korzyści z wdrożenia wymagań ISO 55001

  1. Optymalizacja wykorzystywania zasobów i zwrot z inwestycji.
  2. Demonstrowanie doskonałości w zarządzaniu zasobami poprzez certyfikację ISO 55001.
  3. Poprawa wizerunku firmy poprzez zapewnienie, że zarządzanie zasobami jest skuteczne, zrównoważone i spójne.
  4. Wskazanie obszarów do poprawy, dzięki audytowi ISO 55001. Przyczynia się to do zwiększania zysków i wzmacniania prawidłowego zarządzania zasobami w organizacji.