Certyfikacja ISO 14001

Certyfikacja
ISO 14001

POKAŻ SWOJE ZAANGAŻOWANIE WPROWADZAJĄC SYSTEM ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKOWEGO ISO 14001

Obecnie, bardziej niż kiedykolwiek przedtem, klienci wymagają od swoich dostawców produktów i usług, które są odpowiedzialne wobec środowiska.

SYSTEM ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKOWEGO 14001

 • ISO 14001 – to norma wprowadzająca system zarządzania rozpoznawalny na całym świecie, który został opublikowany przez organizację ISO (International Organization of Standardization).
 • Wdrożenie systemu zapewnia sprawdzone rozwiązania w zakresie ochrony środowiska, oraz zgodność z przepisami prawa.
 • Wdrożenie i certyfikacja Systemu Zarządzania Środowiskiem ISO 14001 to doskonały sposób na określenie i kontrolę wpływu Twojej organizacji na środowisko.

 • Aby być konkurencyjnym, organizacje potrzebują systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001 (EMS).

Image
ISO-14001-grafika

Korzyści jakie daje norma 14001

 1. Kontroluj koszty odpowiedniemu zarządzaniu środowiskowemu oraz oszczędności energii i materiałów. Norma ISO 14001 umożliwia wprowadzenie oszczędności finansowych poprzez podniesienie efektywności i produktywności zakładu. Zminimalizuj ilość odpadów i naucz się jak zwiększyć wydajność energetyczną w celu zmniejszenia kosztów operacyjnych.
 2. Stale doskonal swoją wydajność energetyczną. Poprzez ustalenie konkretnych celów zdefiniowanych w polityce środowiskowej i stałe monitorowanie osiąganych wyników uzyskasz pewność, że system ISO 14001 jest prawidłowo utrzymywany.
 3. Zmniejsz liczbę zdarzeń, które skutkują roszczeniami o odszkodowanie. Wdrażając ISO 14001 możesz znacznie zmniejszyć ryzyko kar i roszczeń o odszkodowania.
 4. Norma ISO 14001 jest kompatybilna z innymi standardami zarządzania jak na przykład ISO 45001 i ISO 9001.

Zapytaj

o szczegóły

oferty

Wyślij zapytanie

Dlaczego Bureau Veritas?

 1. Udowodnij swoją zgodność z międzynarodowymi standardami. Dzięki ISO 14001 możesz wykazać wysoki poziom środowiskowej zgodności podczas uczestnictwa w przetargach.
 2. Uzyskaj dostęp do nowych rynków lokalnych i globalnych. Zwiększona świadomość zrównoważonego rozwoju daje odpowiedzialnym środowiskowo organizacjom  przewagę konkurencyjną zarówno na rynkach lokalnych, jak i międzynarodowych.
 3. Poprzez certyfikację normy ISO 14001, Twoja organizacja otrzymuje dowód ciągłego zaangażowania w ograniczanie wpływu swoich działań na środowisko.
 4. Znak potwierdzający certyfikację ISO 14001, który pokazuje zaangażowanie organizacji w dążenie ku doskonałości. Znak certyfikacyjny Bureau Veritas Certification jest rozpoznawalny i ceniony na całym świecie jako symbol niezawodności, zaufania oraz zrównoważonego rozwoju.

Weź udział w naszych szkoleniach i dowiedz się jak kontrolować System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001.