#restart your business

WEBINAR: #RESTART YOUR BUSINESS WITH BV
Zapewnij bezpieczeństwo gości, klientów oraz pracowników

lip. 6 2020
Summary
WEBINAR BUREAU VERITAS   23 Lipca 2020   GODZ. 10:30-12:00

O webinarze:

Nigdy wcześniej pojęcie publicznego bezpieczeństwa sanitarnego nie miało aż tak silnego, w skali globalnej, znaczenia jak obecnie. Firmy i organizacje publiczne muszą dostosować się do konieczności zapewnienia bezpieczeństwa swoich pracowników, klientów, partnerów. Wszystko to przy jednoczesnym zarządzaniu wyzwaniami finansowymi i operacyjnymi, które postawił przed firmami trudny rok 2020.

Ilość zmian koniecznych do wprowadzenia może być przytłaczająca. W trakcie naszego kolejnego webinaru chcemy je Państwu przybliżyć. Przedstawimy m.in.:

  • aktualne, polskie i  światowe, wymagania prawne w zakresie nowego reżimu sanitarnego;
  • międzynarodowe praktyki higieniczne;
  • niezależną ocenę zgodności oraz program Safeguard – jako narzędzie zarządzania ryzykiem i ważny element budowania zaufania rynku w nowej rzeczywistości.

Od prawie 200 lat działamy w branży zapewniania jakości, bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska. Zdajemy sobie sprawę, że priorytetem jest teraz jak najszybszy powrót do pełnej zdolności operacyjnej. Chcemy aby program  #Restart realnie wsparł Państwa firmy w skutecznym „restarcie” biznesu.

Dla kogo?

Wszystkie obszary aktywności gospodarczej, szczególnie te, w których naturę wpisane jest kontaktowanie się dużych grup osób - HoReCA, sprzedaż detaliczna, usługi publiczne – lub wymaga tego utrzymanie ciągłości działania  - budownictwo, produkcja przemysłowa

Osoba prowadząca:

Joanna Waberska – audytor wiodący, ekspert i trener Bureau Veritas Polska w obszarach: BHP, zarządzanie środowiskowe, gospodarowanie odpadami, standardy socjalne.

#restart

Szczegóły techniczne:

Odmiennie niż zazwyczaj webinar będzie się dobywać w platformie Zoom. Nowym użytkownikom aplikacji polecamy zapoznanie się z instrukcją do logowania stosunkowo wcześniej.