reviguard

News

WEBINAR: Jak zoptymalizować zarządzanie infrastrukturą obiektu? #ReviGUARD

kwi. 8 2021

BEZPŁATNY WEBINAR BUREAU VERITAS                29.04.2021                   GODZ.: 10:30

O WEBINARZE:

Systemy CMMS w sektorze utrzymania ruchu nie są niczym nowym. Funkcjonują jako podstawowe narzędzia do zarządzania utrzymaniem ruchu w zakładach produkcyjnych. Systemy te są przeznaczone do zarządzania parkiem maszyn, częstokroć jednak rozbudowane do zarządzania całym fizycznym majątkiem przedsiębiorstwa, takim jak budynki, instalacje, infrastruktura techniczna czy flota samochodowa.

Od dłuższego czasu systemy CMMS są coraz bardziej cenione przez administratorów jako kompleksowe narzędzie do monitorowania stanu rzeczywistego, infrastruktury obiektu również dla biurowców, centr handlowych czy sieci sklepowych. Jednak pomimo wielu zalet, systemy CMMS wśród niektórych sektorów są wręcz unikane. Przez właścicieli widziane jako zbędny wydatek, a przez firmy obsługujące nieruchomości jako pustą inwestycję.

Analiza różnych rozwiązań rynkowych, pokazuje nam, że dużym problemem nie jest złożoność systemów CMMS a raczej mało przyjazne środowisko dla osób „zmuszonych” do poruszania się w systemie. Co niestety zachęca użytkowników do dokonywania działań z pominięciem oprogramowania, doprowadzając do odchyleń w funkcjonowaniu narzędzia i wykorzystywania go jedynie w części lub dla koniecznego minimum.

Organizacja i zarządzanie infrastrukturą obiektu, a zatem odpowiednia konstrukcja oraz implementacja optymalnego systemu CMMS może być w związku z tym zadaniem pozornie zbyt skomplikowanym i niewartym zainteresowania.

DLACZEGO WARTO UCZESTNICZYĆ W SPOTKANIU? 

W trakcie naszego kolejnego webinaru chcemy Państwu pokazać, że odpowiednio skonstruowany system może znacznie uprościć i zautomatyzować procesy zarządzania ruchem w obiekcie. Zoptymalizowana praca poszczególnych sekcji i ulepszony monitoring ruchu to uzyskanie największej efektywności, zarówno pod kątem dostępu do wiedzy, monitorowania zgodności urządzeń jak i delegowania procesów utrzymania do osób właściwych.

OMAWIANE ZAGADNIENIA:
 

1. Rola komunikacji w ramach utrzymania RUCHU
 • Ścieżka komunikacji i platforma
 • Czynnik ludzki
 • Audyt  zewnętrzny
2. Optymalny system CMMS. Najważniejsze elementy i błędy w konstrukcji 
 • Czy warto?
 • Funkcje – ile warto ich mieć?
 • Skąd biorą się wątpliwości?
3. REVIGUARD nadzór uszyty na miarę potrzeb
 

Komu dedykujemy webinar? 

 • Administratorom i zarządcom obiektów biurowych i retailowych
 • Przedstawicielom sieci handlowych i usługowych o rozproszonym portfolio obiektów
 • Osobom odpowiedzialnym za ekspansję firmy i otwieranie nowych fili
 •  Szerokiej gamie franczyzobiorców i franczyzodawców (np. sieci McDonald, Żabka)
 • Wszystkim zainteresowanym tematem komunikacji w procedurach utrzymania ruchu

Osoba prowadząca:

Jakub Synowiec -  Specjalista ds. Rozwoju Usług OPEX w zakresie Property & Facility Management w Bureau Veritas Polska. Związany od lat z  branżą nieruchomości, pracował m.in. jako zastępca managera Dworca Kraków Główny Dworzec Podziemny, zajmując się realizacją utrzymania nieruchomości oraz prowadzeniem inwestycji. Posiada doświadczenie z zakresu  zarządzania i wynajmu nieruchomości komercyjnych i mieszkalnych. Jako administrator zajmował się zarówno prowadzeniem inwestycji jak i utrzymaniem ruchu dla budynków biurowych, produkcyjno-magazynowych, salonów i serwisów samochodowych oraz obiektów mieszkalnych. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Nauk Społecznych w Tychach w dziedzinie administracji ze specjalnością Gospodarka Nieruchomościami.

webinar reviguard