VOC

WEBINAR: Eksport do Maroko. Jak nowe przepisy wpłyną na Twój biznes?

lis. 23 2023

BEZPŁATNY WEBINAR BUREAU VERITAS || 06.12.2023 || GODZ. 10:30 -11:30 

Procedury dla firm eksportujących do Maroka podlegają ścisłym regulacjom rządowym. Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze Działu Goverment Services & International Trade Bureau Veritas Polska, na którym przedstawimy nowe wymagania dotyczące wysyłki produktów do Maroka. Chcemy zaznajomić przedsiębiorców budujących relacje handlowe z tym krajem z istotnymi aspektami, które należy uwzględnić, aby ułatwić i przyspieszyć proces odprawy celnej. Weryfikacja zgodności (VOC) towarów eksportowanych pozwala uniknąć opóźnień, kar, czy też ewentualnego odesłania całego transportu do kraju pochodzenia.

Do kogo kierujemy spotkanie: 

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, którzy pragną, aby ich produkty odniosły sukces na atrakcyjnym marokańskim rynku. Obserwujemy, że liczba i złożoność procedur w różnych krajach odstrasza wielu potencjalnych eksporterów. Naszym celem jest zminimalizowanie tych trudności. 

Tematy webinaru:

  • Czy jest weryfikacja zgodności?
  • Na czym polega inspekcja?
  • Etapy procesu certyfikacji.
  • Jakie zmiany zaszły w procedurze eksportowej do Maroka?

To tylko kilka z zagadnień, które podejmiemy podczas bezpłatnego webinaru Bureau Veritas.

Prowadzący:

ŁUKASZ MIERZWIAK 

Specjalista ds. Planowania oraz Rozwoju GSIT (Planning and Development Specialist GSIT Inspections Department) Odpowiada za bezpośrednią pomoc i kontakt z eksporterami, którzy pragną uzyskać niezbędne certyfikaty wymagane przez kraj docelowy. Jego zadaniem jest tłumaczenie skomplikowanych procedur rządowych, głównie afrykańskich, na informacje pomocne dla polskich przedsiębiorców planujących ekspansję na nowe rynki.

JOANNA MUTRYN

Manager Działu Inspekcji GSIT (Government Services International Trade) w Bureau Veritas Polska. Zarządza i prowadzi nadzór nad inspekcjami w handlu międzynarodowym dla szerokiej gamy produktów w Polsce. Jej działalność skupia się na inspekcjach przedwysyłkowych (PSI Preshipment Inspection), weryfikacji zgodności eksportowanych towarów (VOC Verification of Conformity) w ramach różnych programów rządowych (głównie krajów Afryki), kontroli cargo. Ściśle współpracuje z ośrodkami inspekcyjnymi na całym świecie, koordynując inspekcje wykonywane za granicą.