lotnictowo

News

IV Spotkanie Przemysłu Lotniczego w Rzeszowie za nami! Nadchodzą nowe szkolenia

paź. 15 2020

Dziękujemy wszystkim uczestnikom IV Spotkania Przemysłu Lotniczego w Rzeszowie i zapraszamy na nowe szkolenia.

Pomimo trudności wynikających ze stanu epidemicznego COVID-19, udało się nam w tym roku zorganizować i zrealizować IV Spotkanie Przemysłu Lotniczego Rzeszów 2020.

Jak zwykle gościliśmy w Hotelu Rzeszów, który zapewnił perfekcyjne i w pełni bezpieczne warunki spotkania, nie tracąc ani trochę na uroku i przyjaznej atmosferze tego miejsca. Dziękujemy wszystkim Uczestnikom tego spotkania oraz naszym nieocenionym Prelegentom. Jak co roku, mogliśmy liczyć na profesjonalizm kolegi z Czech, audytora branży lotniczej - Vaclava Honejska, który przeprowadził szkolenie „Audytor wewnętrzny EN 9100:2018 (Technically equivalent to AS9100 D) oraz wymagania OASIS”.

Dziękujemy również Panom: Marek Babkiewicz oraz Andrzej Wełna -  autorom spotkania dotyczącego najnowszych zmian w obszarach: zarządzanie ryzykiem, system zarządzania bezpieczeństwem SMS, operacyjny system jakości oraz wymagania EASA. Ustanowienie nowego prawodawstwa UE i Regulacji ICAO oraz EASA w kontekście nadchodzących  wymagań SMS dla zatwierdzonych Organizacji Lotniczych jest podstawą nowych szkoleń (modułowych), które planujemy realizować już od stycznia 2021r. Programy tych szkoleń są już dostępne na stronie  https://szkolenia.bureauveritas.pl/ oraz do pobrania, na ten moment do wyceny indywidualnej. Od stycznia zaproponujemy Państwu terminy spotkań w formule otwartej.

Iinformacje oraz szkolenia dla branży lotniczej