News

INFORMACJA O CYBERATAKU

lis. 23 2021

W sobotę 20 listopada br. system cyberbezpieczeństwa Grupy Bureau Veritas wykrył cyberatak. W odpowiedzi, natychmiast uruchomiono wszystkie procedury cyberbezpieczeństwa Grupy.

Celem ochrony naszych Klientów oraz firmy, podjęliśmy decyzję o niezwłocznym, tymczasowym wyłączeniu naszych serwerów i danych - na czas prowadzenia dochodzenia i toczących się działań naprawczych. Decyzja ta powoduje częściową niedostępność lub spowolnienie naszych usług i interfejsów Klienta.

Zespoły Bureau Veritas, wspierane przez zewnętrznych, czołowych ekspertów IT, podejmują obecnie wszelkie wysiłki, aby zapewnić ciągłość biznesową i zminimalizować ewentualne zakłócenia dla swoich Klientów, Pracowników oraz Partnerów. Nasza wewnętrzna procedura reagowania na incydenty związane z zapewnieniem cyberbezpieczeństwa została uruchomiona.

Bureau Veritas podjęło również działania we właściwych organach, które zapewniają nam dodatkowe wsparcie w jak najszybszym wznowieniu normalnej działalności firmy.
Dziękujemy naszym Klientom za zrozumienie i zaufanie.

O Bureau Veritas:

Firma Bureau Veritas jest światowym liderem badań i testów laboratoryjnych, inspekcji oraz certyfikacji. Założona w 1828 Grupa zatrudnia aktualnie ponad 78 0000 pracowników zlokalizowanych w ponad 1 600 biurach ilaboratoriach na całym świecie. Bureau Veritas wspiera 400 000 klientów w poprawie ich efektywności świadcząc usługi oraz innowacyjne rozwiązania, które zapewniają, że aktywa, produkty, infrastruktura i procesy klientów spełniają normy, standardy oraz przepisy prawa w zakresie jakości, BHP, ochrony środowiska i odpowiedzialności społecznej.
Bureau Veritas jest notowane na giełdzie Euronext Paris i należy do indeksu Next 20 (Compartment A, ISIN code FR 0006174348, stock symbol: BVI)

Więcej informacji:
Grupa Bureau Veritas: www.group.bureauveritas.com

Informacja jest tłumaczeniem oryginalnej wersji komunikatu Grupy Bureau Veritas - ENG