targi pracy 1

Bureau Veritas Polska - różne pokolenia, równe szanse

paź. 29 2019
Summary

 

Echa Targów Pracy i Przedsiębiorczości 2019

16 października br., w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyły się Targi Pracy
i Przedsiębiorczości, organizowane przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą. Naszą firmę reprezentowały Elwira Borek i Daria Dąże z działu HR.

Oprócz możliwości zaprezentowania Bureau Veritas Polska jako rzetelnego Pracodawcy oraz nawiązania interesujących kontaktów, które mogą zaowocować ciekawą współpracą, po raz kolejny mieliśmy zaszczyt wystąpić na Targach jako ekspert. Tegoroczną prelekcję pt. „Bureau Veritas Polska – różne pokolenia, równe szanse” przygotowała Daria Dąże, Specjalista ds. Zasobów Ludzkich w Bureau Veritas Polska.  

W Bureau Veritas Polska najliczniejszą grupę stanowią przedstawiciele pokolenia Y, nieco mniejszą reprezentację ma pokolenie X. Najstarsza i najbardziej doświadczona grupa, tzw. Baby Boomers stanowi 9% ogólnej liczby zatrudnionych w naszej firmie.
Z radością witamy też najmłodszych, którzy jako przedstawiciele pokolenia Z coraz liczniej dołączają do naszej organizacji.  

W Bureau Veritas Polska, gdzie wielopokoleniowość uznajemy za szansę
i niewątpliwą korzyść, łączymy potencjał, elastycznie traktujemy potrzeby oraz wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pracowników z kilkudziesięcioletnią różnicą wieku.

Preferencje poszczególnych grup pojawiają się już na etapie rekrutacji. Najmłodsi szukają ofert pracy, korzystając głównie z dedykowanych aplikacji oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych. Bardzo dobrze reagują na prowadzenie rekrutacji w formie wideorozmowy, podczas gdy ich starsi koledzy wciąż stawiają na tradycyjną, bezpośrednią rozmowę. Uwzględniamy te trendy, proponując formę rekrutacji dopasowaną do kandydatów, jednak niezależnie od kształtu ogłoszenia czy kanału rekrutacji nasz proces rekrutacyjny odbywa się na spójnych i przejrzystych zasadach.

Podobne odmienności obserwujemy też w obszarze motywacji i rozwoju pracowników. Jako świadomy pracodawca dbamy, by każdy z pracowników mógł korzystać z form szkoleniowych, które odpowiadają jego wymaganiom i są adekwatne do jego predyspozycji. E-learningi oraz webinary uzupełniają tradycyjny proces nauczania „in class”. Proponujemy też starannie dobrany, zróżnicowany pakiet benefitów, tak by każdy w zależności od indywidualnych upodobań znalazł coś dla siebie.

Bureau Veritas Polska tworzą ludzie o różnorodnych zainteresowaniach, talentach, poglądach oraz nietuzinkowych osobowościach, co przekłada się na efektywną i kreatywną pracę, otwartą komunikację oraz tolerancję na odmienne opinie i postawy. Dzięki wszystkim działaniom podejmowanym w ramach różnorodności i integracji oraz skupieniu na wymianie doświadczeń i wiedzy bez względu  na wiek,  tworzymy zespół, w którym  każdy znajdzie swoje miejsce.

Zachęcamy do aplikowania: https://career5.successfactors.eu/career?company=BVPROD

Fotogaleria, Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2019:

targi pracy 2

targi pracy 3

targi pracy 4