News

Aktualizacja: INFORMACJA O CYBERATAKU

gru. 6 2021

Informujemy, że ​​dzięki uruchomionym w ramach systemu cyberbezpieczeństwa działaniom zapobiegawczym i środkom awaryjnym, wszystkie biznesy Grupy Bureau Veritas były i są w stanie kontynuować działalność. Na dzień dzisiejszy ponad 80% naszych operacji działa na normalnym poziomie.

W niektórych regionach systemy informatyczne wciąż działają ze zmniejszoną szybkością. Kontynuujemy stosowanie środków zapobiegawczych, aby chronić naszych klientów i nasze zasoby informatyczne.

Firma spodziewa się, że w krótkim czasie poprawi najbardziej spowolnione działania. Oceniamy każdy potencjalny wpływ.

Serdecznie dziękujemy naszym klientom za stałą współpracę i zaufanie.

O Bureau Veritas:

Firma Bureau Veritas jest światowym liderem badań i testów laboratoryjnych, inspekcji oraz certyfikacji. Założona w 1828 Grupa zatrudnia aktualnie ponad 78 0000 pracowników zlokalizowanych w ponad 1 600 biurach i laboratoriach na całym świecie. Bureau Veritas wspiera 400 000 klientów w poprawie ich efektywności świadcząc usługi oraz innowacyjne rozwiązania, które zapewniają, że aktywa, produkty, infrastruktura i procesy klientów spełniają normy, standardy oraz przepisy prawa w zakresie jakości, BHP, ochrony środowiska i odpowiedzialności społecznej.

Bureau Veritas jest notowane na giełdzie Euronext Paris i należy do indeksu Next 20 (Compartment A, ISIN code FR 0006174348, stock symbol: BVI)

Więcej informacji:
Grupa Bureau Veritas: www.group.bureauveritas.com

INFORMACJA JEST TŁUMACZENIEM ORYGINALNEJ WERSJI KOMUNIKATU GRUPY BUREAU VERITAS - ENG