Inspekcja higieny, certyfikacja HACCP

SafeOPS

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA DLA BEZPIECZNYCH DZIAŁAŃ

Wyzwanie biznesowe

Zarówno sieci handlowe, jak i restauracje w ciągu dnia wykonują setki zadań i zbierają tysiące informacji. Dotyczą one przede wszystkim jakości i bezpieczeństwa żywności (rejestry temperatury, sprzątania, przydatności do spożycia), ale i kwestie dotyczące wizerunku i standardów gościnności – wszystko to składa się na finalną opinię klienta i jego zadowolenie. Organizacje wciąż powyższe informacje zbierają w formie fizycznej, co prowadzi do wielu zagrożeń i uchyleń od najwyższych standardów.

Rozwiązanie

SAFEOPS

SafeOPS jest aplikacją, której zadaniem jest wspieranie sieci handlowych i restauracji w sprawnym i ekonomicznym zarządzani działaniami z zakresu bezpieczeństwa żywności.

Aplikacja dostępna jest na urządzeniach mobilnych/tabletach i na komputerach stacjonarnych. Działanie SafeOPS to szybka synchronizacja między każdym użytkownikiem i jeszcze prostsza identyfikacja zagrożeń lub uchyleń od normy, a to wszystko przekłada się na szybką reakcję, optymalizację raportowania dostaw i bezpieczeństwo produkcji żywności.

Aplikacja w czasie rzeczywistym gromadzi wszystkie dane z tabletów, w przejrzysty sposób określa w jakiej lokalizacji, bądź na jakim stanowisku pracy najczęściej występują uchybienia względem wytyczonego standardu. Pomaga w określaniu jego rodzaj oraz dokładną formę, co pozwala przeprowadzenie audytu i ulepszenie procesów.

SafeOPS w restauracji

Zapewnij przejrzystość w oparciu o spójne dane gromadzone w czasie rzeczywistym

Usługa pozwala na jeszcze skuteczniejszy i ekonomiczniejszy system zarządzania bezpieczeństwem żywności. Prowadzenie działalności będzie opłacalne i bardziej efektywne. Zobacz, że SafeOPS jest aplikacją, która pomoże w Twojej restauracji.

Standardowe procedury operacyjne i kontrole w tablecie posiadającym interfejs zaprojektowany tak, by lepiej zarządzać bezpieczeństwem żywności.

Image
SafeOPS-grafika-2
  • Narzędzie terenowe – za pomocą łatwego interfejsu, codzienne kontrole w restauracji będą jeszcze łatwiejsze. Stan temperatur magazynowania czy dostaw, etykietowanie, a także szkolenie pracowników. Koniec z brakiem informacji!
  • Dane dostępne w dowolnym miejscu i czasie – wszystkie informacje są zabezpieczone i synchronizowane w chmurze w czasie rzeczywistym, dlatego każdy z pracowników może mieć do nich dostęp, gdziekolwiek się znajduje.
  • Zarządzaj danymi za pomocą jednego kliknięcia myszką – kontrolowanie Twojej restauracji nie będzie wiązać się z koniecznością obecności w lokalu przez cały czas. Dane synchronizują się w czasie rzeczywistym, a Ty będziesz mieć do ich dostęp z dowolnego urządzenia elektronicznego. Monitorowanie i reagowanie na problemy i ich rozwiązywanie stanie się jeszcze prostsze!

Zapytaj

o szczegóły

oferty

Wyślij zapytanie

SafeOPS w sieciach handlowych

Inteligentne rozwiązania dla bezpieczniejszych działań

Nie tylko restauracje, ale i sieci handlowe mogą skorzystać z usługi zarządzania bezpieczeństwem żywności. Prowadzenie i kontrolowanie wielu procesów wewnątrz firmy będzie efektywne i tak proste! SafeOPS jest aplikacją, którą powinieneś wdrożyć.

  • Narzędzie terenowe – wystarczy szybkie przeszkolenie, aby Twoi pracownicy wprowadzali za sprawą prostego interfejsu stan temperatur magazynowania czy dostaw. Etykietowanie i oznaczanie produktów będzie łatwiejsze, a wewnątrz organizacji zniknie problem braku informacyjnego.
  • Dane dostępne w dowolnym miejscu i czasie – wszystkie dane są przechowywane w chmurze i synchronizowane w czasie rzeczywistym. Nie martw się o ich bezpieczeństwo, ponieważ nikt autoryzowany nie otrzyma do nich dostępu.
  • Zarządzaj danymi za pomocą jednego kliknięcia myszką – Twoja obecność w organizacji nie będzie koniecznością. Wykorzystaj czas na inne zadania związane z działalnością sieci handlowej, ponieważ dostęp do danych będziesz mieć z dowolnego urządzenia mobilnego!

Zalety SafeOPS

  1. SafeOPS jest zaawansowanym oprogramowaniem, które zalecamy wdrożyć w sieciach handlowych, jak i restauracjach. Miejsca te charakteryzują się dużą rotacją pracowniczą, jak i wieloma procesami, które należy wykonać. Aplikacja ma za zadanie wspierać i niwelować ryzyko błędów, reagować szybko na powstające problemy i podnosić jakość świadczonych usług.
  2. Aplikacja umożliwia wykonywanie raportów, daje zdalny dostęp do informacji w dowolnym miejscu, a wystarczy do tego tylko zainstalowany program na urządzeniu mobilnym. Wszelkie dane są czytelne i zrozumiałe, dlatego Twoja organizacja będzie mogła postawić na rozwój i podnoszenie prestiżu miejsca, bo łańcuch dostaw i zarządzanie jakością żywności będziesz mieć pod stałą kontrolą.