Certyfikaty ekologiczne

Produkcja ekologiczna jest zrównoważonym systemem zarządzania rolnictwem opartym na korzystaniu z zasobów naturalnych, w sposób odpowiedzialny, z uwzględnieniem cyklów przyrody, z zachowaniem naturalnej żyzności gleby i wysokiej różnorodności biologicznej. Produkty ekologiczne są wytwarzane z wykorzystaniem przyjaznych dla środowiska metod i procesów,
z ograniczeniem technologicznych dodatków do żywności i są wolne od GMO.

Więcej na temat certyfikacji produkcji ekologicznej możesz dowiedzieć się tutaj.



Wykaz producentów ekologicznych* Bureau Veritas Polska

 
Nazwa firmy
Adres
Certyfikat aktualny
Certyfikat archiwalny
Informacja o zawieszeniu/cofnięciu certyfikatu
EVRAFISH Sp. z o.o. ul. Gdańska 9,
89-632 Brusy
podgląd
--
--
CYKORIA S.A.
Wierzchosławice 15,
88-140 Gniewkowo
podgląd
--
--
FOLLOW Sp. z o.o.
Murowaniec 2,
62-840 Koźminek
podgląd
podgląd
--
BURY Sp. z o.o.
Mełgiewska 38c,
20-234 Lublin
podgląd
podgląd
--
CARREFOUR POLSKA
Sp. z o.o.

Targowa 72,
03-734 Warszawa
podgląd
podgląd
--
EXCELLENCE S.A.
Lipa 20A,
95-010 Stryków
podgląd
podgląd
--
UNILEVER POLSKA
Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 134,
02-305 Warszawa
podgląd
podgląd
--
BACKALDRIN POLSKA
Sp. z o.o.
Świerkowa 1a,
05-850 Ożarów Mazowiecki
podgląd
--
--
LANDMARK GLOBAL (PL)
Sp. z o.o.

Świerkowa 1a,
05-850 Ożarów Mazowiecki
podgląd
--
--
DANONE POLSKA
Sp. z o.o.
Redutowa 9/23,
01-103 Warszawa
podgląd
podgląd
--
LEON WAWRZYNOWICZ
Kargowska 6 Klenica,
66-130 Bojadła
podgląd
--
--
ALEKSANDRA BUGAJSKA
Lelewela 2,
67-100 Nowa Sól
podgląd
--
--
DOMINIK JĘDRZEJCZAK
Tyrszeliny 2,
67-415 Kolsko
podgląd
--
--
DARIUSZ DŁUŻNIEWSKI
Lipiny 21,
67-100 Nowa Sól
podgląd
--
--
STANISŁAW GĘBKA
Pyrnik 11,
66-130 Bojadła
podgląd
--
--
BK-SALMON S.A.
Pucka 70,
84-122 Żelistrzewo 
podgląd
--
--
KAZIMIERZ MIĄSEK
Zakrzew 25,
08-470 Wilga
podgląd
--
--
PAULA FISH SŁAWOMIR GOJDŹ SPÓŁKA JAWNA
Braci Staniuków 18,
76-200 Słupsk
podgląd
--
--
DAME ZAKŁAD OGRODNICZY MIASTOWICE
Sp. z o.o

Miastowice 19,
89-240 Kcynia
podgląd
--
--
HUBERT KRÓLAK
Paderewskiego 2/1,
69-100 Słubice
podgląd
--
--
DAMIAN KRÓLAK
Kłopot 44,
69-108 Cybinka
podgląd
--
--
ROMAN WERYSZKO
Białków 92,
69-108 Cybinka
podgląd
--
--
GOSPODARSTWO ROLNE DARIUSZ PACOCHA
24-123 Janowiec,
Oblasy 108
podgląd
--
--
ALEKSANDRA BEREŻAŃSKA
Stawy 8,
67-10 Lubiecin
podgląd
--
--
PAWEŁ BEREŻAŃSKI 
Stawy 8,
67-10 Lubiecin
podgląd
--
--
GABRIELA PONIEDZIAŁEK
Spokojna 26,
67-410 Sława
podgląd
--
--
ROEL Sp. z o.o.
Nowy Lubusz 8,
69-100 Słubice
podgląd
--
--
PAWEŁ HABURA
Lipiny 87,
67-108 Lubięcin
podgląd
podgląd
--
JAROSŁAW BARANOWSKI
Dolna 17 Drozdowo,
18-421 Piątnica
podgląd
--
--
ANDRZEJ TARYMA
Pl. Limanowskiego 17,
69-108 Cybinka
podgląd
--
--
SŁAWOMIR KOŁYSZEWSKI
Kolonia Budniki 7,
18-416 Zbójna
podgląd
--
--
2BEBIO FRESH
Sp. z o.o.

Konstruktorów 13,
20-209 Lublin
podgląd
--
--
KRYSTIAN KRZYWIECKI
Lipowa 4 Bobrowniki,
67-106 Otyń
podgląd
--
--
PIOTR KRZYWIECKI
Lipowa 4 Bobrowniki,
67-106 Otyń
podgląd
--
--
URSZULA KĘPA
Słubickka 5a/2,
69-108 Cybinka
podgląd
--
--
ANETA GAJEWSKA
Głowackiego 8e/4,
67-100 Nowa Sól
podgląd
--
--
MAGDALENA KLOCKOWSKA
Kopernika 3/1,
67-100 Nowa Sól
podgląd
--
--
BEATA SŁODOWNIK
Krośnieńska 50/2,
69-108 Cybinka
podgląd
--
--
DOMINIK MICHALSKI
Wąska 3 Rąpice,
  69-108 Cybinka
podgląd
--
--
GRZEGORZ WILCZĄB
Nowosolska 38a/5 Modrzyca,
67-100 Otyń
podgląd
--
--
DROBIARSTWO PRODUKCJA JAJ KONSUMPCYJNYCH KRZYSZTOF OBAREWICZ
Mirocin Górny 133,
67-120 Kożuchów
podgląd
--
--
TOMASZ MATAREWICZ
Osiedlowa 3, Przyborów,
67-100 Nowa Sól
podgląd
--
--
MARIANNA PODYMA
3-go Maja 3/1,
68-130 Gozdnica
podgląd
--
--
BOGDAN GRAFF
Romanówek 3,
66-218 Lubrza
podgląd
--
--
KATARZYNA MARZEC
Ogrodowa 14b,
68-120 Iłowa
podgląd
--
--
PAWEŁ SZYMAŃSKI
Kilińskiego 127,
69-110 Rzepin
podgląd
--
--
DAMIAN SOŁTYS
Głuchów 92,
66-132 Trzebiechów
podgląd
--
--
WIESŁAW KOZINOGA
Staniczka 8, Grzmiąca,
69-108 Cybinka
podgląd
--
--
JACEK KUCHARCZUK
Białków 44,
69-108 Cybinka
podgląd
--
--
ANDRZEJ WERNER
Chełmek 18,
67-108 Lubięcin
podgląd
--
--
JAN SZYMAŃSKI
Kilińskiego 127,
69-110 Rzepin
podgląd
--
--
ANNA SZYMCZYSZYN
Chrobrego 52b,
67-100 Nowa Sól
podgląd
--
--
PRZEMYSŁAW ROGOWSKI
Dolny 54,
67-120 Kożuchów
podgląd
--
--
EWA KASPERSKA
Tatarki 18,
67-415 Kolsko
podgląd
--
--
ARKADIUSZ TOMASZEWSKI
Nowosolska 24,
67-416 Konotop
podgląd
--
--
TADEUSZ KULESZA
Przeździecko Jachy 23,
07-305 Andrzejewo
podgląd
--
--
KRZYSZTOF PAWŁOWICZ
Zielona 16 Kunowice,
69-100 Słubice
podgląd
--
--
EWA DYBAŁA
Stypułów 115,
67-120 Kożuchów
podgląd
--
--
KRZYSZTOF SZYDŁOWSKI
Kartno 4A,
66-130 Bojadła
podgląd
--
--
RENATA BOROWSKA
Kościuszki 9/1,
67-100 Nowa Sól
podgląd
--
--
TOMASZ NICPOŃ
Pocztowa 2/3a,
67-100 Nowa Sól
podgląd
--
--
DOROTA KACZMAREK
Buczków 2,
67-108 Lubięcin
podgląd
--
--
KATARZYNA KACZMAREK
Buczków 4,
67-108 Lubięcin
podgląd
--
--
MAREK KLIMKIEWICZ
Stanisława Moniuszki 31,
69-110 Rzepin
podgląd
--
--
KAROLINA TYSZKIEWICZ
Muzealna 32/2,
67-100 Nowa Sól
podgląd
--
--
MARIAN WAWRZYNOWICZ
Graniczna 14 Klenica,
66-130 Bojadła
podgląd
--
--
MARIUSZ WOJCIECHOWSKI
Lipiny 8,
67-100 Nowa Sól
podgląd
--
--
IWONA MAŚLUK
Kochań 9/2,
69-220 Ośno Lubuskie
podgląd
--
--
EMILIA MAŚLUK
Al. Pokoju 8,
69-220 Ośno Lubuskie
podgląd
--
--
MARCIN MAŚLUK
Al. Pokoju 8,
69-220 Ośno Lubuskie
podgląd
--
--
MARIANNA BIAŁOGÓRSKA
Os. Kopernika 11a/1,
67-100 Nowa Sól
podgląd
--
--
WIESŁAW DZIEMIAŃSKI
Nowosolska 9,
67-416 Konotop
podgląd
--
--
KOŁO ŁOWIECKIE 'KNIEJA'
Gronów 24,
69-220 Ośno Lubuskie
podgląd
--
--
PRZEMYSŁAW SOŁTYS
Głuchów 64,
66-132 Trzebiechów
podgląd
--
--
KRZYSZTOF ŁUKASIAK
Kazimierza 6 Grzmiąca,
69-108 Cybinka
podgląd
--
--
PAWEŁ GONTARCZYK
Małoodrzańska 1 Urad,
69-108 Cybinka
podgląd
--
--
TANNENBAUM
Sp. z o.o.

Radzików 5,
  69-108 Cybinka
podgląd
--
--
DARIUSZ SUROWIEC
Szkolna 7 Kunowice,
69-100 Słubice
podgląd
--
--
ELŻBIETA ADAMCEWICZ
Sikorskiego 5/13,
59-940 Węgliniec
podgląd
--
--
TOMASZ BŁAŻKIEWICZ
22 lipca 34b/26,
67-120 Kożuchów
podgląd
--
--
IWONA DZIEDZIC
Drzeniów 44,
69-108 Cybinka
podgląd
--
--
JACEK WERYSZKO
Białków 15,
69-108 Cybinka
podgląd
--
--
WALDEMAR PONIEDZIAŁEK
Spokojna 64,
67-410 Sława
podgląd
--
--
ZBIGNIEW MATAREWICZ
Polna 8 Przyborów,
67-100 Nowa Sól
podgląd
--
--
PIOTR OLAK
Oblasy 38,
42-230 Koniecpol
podgląd
--
--
MIECZYSŁAW REJDOKOWSKI
Kłopot 59,
69-108 Cybinka
podgląd
--
--
GRZEGORZ DYBAŁA
Stypułów 115,
67-120 Kożuchów
podgląd
--
--
KATARZYNA KULPIŃSKA
Czarneckiego 10/3,
66-470 Kostrzyn nad Odrą
podgląd
--
--
EDWARD FRANKOWSKI
Kacza 6/45,
01-013 Warszawa
podgląd
--
--
TADEUSZ WIECZÓR
Radzików 12,
69-108 Cybinka
podgląd
--
--
ROMUALD GOCKI
Świecko 27,
69-100 Słubice
podgląd
--
--
CZESŁAW OLAK
Oblasy 38,
42-230 Koniecpol
podgląd
--
--
MARIA WERYSZKO
Białków 97,
69-108 Cybinka
podgląd
--
--
ANNA DRAB
Maczków 8,
69-108 Cybinka
podgląd
--
--
BARD-BUD Sp. z o.o.
Maczków 8,
69-108 Cybinka
podgląd
--
--
ANNA PIKUŁA
Białków 61,
69-108 Cybinka
podgląd
podgląd
--
MAŁGORZATA BORSA
Maczków 8,
69-108 Cybinka
podgląd
podgląd
--
WŁODZIMIERZ LIS
Kłopot 37,
69-108 Cybinka
podgląd
--
--
MATEUSZ MYDŁOWSKI
Lipiny 28,
67-100 Nowa Sól
podgląd
--
--
DAMIAN WOŻNIAK
Adama Mickiewicza 48,
08-470 Wilga
podgląd
podgląd
--
ZYGMUNT KAMIŃSKI
Radzików 14,
69-108 Cybinka
podgląd
--
--
GOSPODARSTWO ROLNE ZATOR STANISŁAW I MAŁGORZATA
Lubiechnia Mała 4,
69-110 Rzepin
podgląd
--
--
AGNIESZKA PIOTROWSKA
Parsów 37,
74-202 Bielice
podgląd
--
--
LECH MENCEL
Kłopot 28,
69-108 Cybinka
podgląd
--
--
KRZYSZTOF MENCEL
1-go Maja 22,
69-100 Słubice
podgląd
--
--
HELENA BOBOWSKA
Słubicka 12 Kowalów,
69-110 Rzepin
podgląd
--
--
PIOTR SZAFRAŃSKI
Kraszewskiego 2/1,
67-120 Kożuchów
podgląd
--
--
GURMAN Sp. z o.o.
Piska 28,
69-100 Słubice
podgląd
--
--
EKOROL DARIUSZ MONIKA SUROWIEC - SPÓŁKA JAWNA
Podchorążych 2/26,
69-100 Słubice
podgląd
podgląd
--
MARWIT Sp. z o.o.
Zławieś Wielka 29a,
87-134 Zławieś Wielka
podgląd
--
--
KAROL ŚWIDERSKI
Drzecin 54,
69-100 Słubice
podgląd
--
--
MAREK TŁOK
Wojska Polskiego 9 Grzmiąca,
69-108 Cybinka
podgląd
--
--
MARIUSZ CHOMKO
Mickiewicza 53/4,
17-100 Bielsk Podlaski
podgląd
--
--
STANISŁAW SOBCZAK
Robotnicza 17,
69-108 Cybinka
podgląd
--
--
ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA Sp. z o.o.
Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 109,
91-222 Łódź
podgląd
--
--
BLANKA KWIEK
Stańsk 19a/2,
69-113 Górzyca
podgląd
--
--
GOSPODARSTWO ROLNE MARIUSZ ŻAK
Laski Lubuskie 30,
69-113 Górzyca
podgląd
--
--
JERZY WIĘCŁAW
Kossaka 7/14,
67-100 Nowa Sól
podgląd
--
--
LUBOMIR MATKOWSKI
Bulin 2,
67-120 Kożuchów
podgląd
--
--
MARIUSZ KOWALSKI
Wojska Polskiego 26, Rąpice,
69-108 Cybinka
podgląd
--
--
MARIUSZ TOWPIK
Daszyńskiego 5,
69-108 Cybinka
podgląd
--
--
SŁAWOMIR HOLTZ
Dobrzejewice 108,
87-123 Obrowo
podgląd
--
--
NUTRICIA POLSKA Sp. z o.o.
Bobrowiecka 8,
00-728 Warszawa
podgląd
podgląd
--
PRIMEFROST ZBIGNIEW DEJA
Jana Pawła II 72/22 ,
86-031 Osielsko
podgląd
podgląd
--
ATLANTA A.M.
Sp. z o.o.

Annopol 4a,
03-236 Warszawa
podgląd
--
--
HENKELL & CO. POLSKA Sp. z o.o.
Mazowiecka 48,
87-100 Toruń
podgląd
--
--
HRC SERWIS
Sp. z o.o.

Porzeczkowa 2A,
61-306 Poznań
podgląd
--
--
LEONARD PIETROW
Piska 28,
69-100 Słubice
--
--
--
PAWEŁ KOBYŁECKI
Bohaterów Radzieckich 14/6,
69-110 Rzepin
--
--
--
DAMIAN PYTKA
Akacjowa 3, Bobrowniki,
67-106 Otyń
--
--
--
SZYMON KRZYWIECKI
Lipowa 4 Bobrowniki,
67-106 Otyń
--
--
--

*O których mowa w artykule 28 Rozporządzenia Rady 834/2007 z dnia 28 czerwca 2007.



Wykaz certyfikatów zawieszonych i cofniętych

Informacja o certyfikatach, które zostały zawieszone lub cofnięte z uwagi na prowadzony proces certyfikacji. Wykaz nie obejmuje informacji o certyfikatach, które zostały cofnięte z powodu wydania nowego certyfikatu lub wyłączenia podmiotu gospodarczego z systemu kontroli, o którym mowa w art. 27 Rozporządzenia Rady 834/2007.


Nazwa firmy
Adres
Data decyzji
Certyfikat zawieszony
Certyfikat cofnięty
-- --
--
--
--
Skontaktuj się z nami

Artur Kosecki

+48 691 801 751

Wyślij e-mail
  • ALGERIA
  • ANGOLA
  • ARGENTINA
  • Armenia
  • AUSTRALIA
  • AUSTRIA
  • AZERBAIJAN
  • BAHAMAS
  • BAHRAIN
  • BANGLADESH
  • BARBADOS
  • BELARUS
  • BELGIUM
  • BENIN
  • BERMUDA
  • BOLIVIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • BOTSWANA
  • BRAZIL
  • BRUNEI
  • BULGARIA
  • BURKINA-FASO
  • BURUNDI
  • CAMBODIA
  • CAMEROON
  • CANADA
  • CAPE VERDE ISLANDS
  • CENTRAL AFRICAN REPUBLIC
  • CHAD
  • CHILE
  • CHINA
  • COLOMBIA
  • CONGO
  • CONGO (DEMOCRATIC REPUBLIC OF THE)
  • COSTA RICA
  • COTE D'IVOIRE
  • CROATIA
  • CUBA
  • CURACAO
  • CZECH REPUBLIC
  • DENMARK
  • DJIBOUTI
  • DOMINICAN REPUBLIC
  • ECUADOR
  • EGYPT
  • EL SALVADOR
  • EQUATORIAL GUINEA
  • ERITREA
  • ESTONIA
  • ETHIOPIA
  • FIJI
  • FINLAND
  • FRANCE
  • FRENCH WEST INDIES
  • GABON
  • GEORGIA
  • GERMANY
  • GHANA
  • GIBRALTAR
  • GREECE
  • GREENLAND
  • GUATEMALA
  • GUINEA
  • GUINEA BISSAU
  • HONDURAS
  • HUNGARY
  • ICELAND
  • INDIA
  • INDONESIA
  • IRAQ
  • ISRAEL
  • ITALY
  • JAPAN
  • JORDAN
  • KAZAKHSTAN
  • KENYA
  • KOREA (SOUTH)
  • KUWAIT
  • LATVIA
  • LEBANON
  • LIBERIA
  • LIBYA
  • LITHUANIA
  • LUXEMBOURG
  • MADAGASCAR
  • MALAWI
  • MALAYSIA
  • MALI
  • MALTA
  • MAURITANIA
  • MEXICO
  • MONTENEGRO
  • MOROCCO
  • MOZAMBIQUE
  • Myanmar
  • NAMIBIA
  • NETHERLANDS
  • NETHERLANDS ANTILLES
  • NEW ZEALAND
  • NICARAGUA
  • NIGER
  • NIGERIA
  • NORWAY
  • OMAN
  • PAKISTAN
  • PANAMA
  • PARAGUAY
  • PERU
  • PHILIPPINES
  • POLSKA
  • PORTUGAL
  • PUERTO RICO
  • QATAR
  • ROMANIA
  • RUSSIA
  • RWANDA
  • SAINT- PIERRE & MIQUELON
  • SAUDI ARABIA
  • SENEGAL
  • SERBIA
  • SEYCHELLES
  • SIERRA LEONE
  • SINGAPORE
  • SLOVAKIA
  • SLOVENIA
  • SOMALIA
  • SOUTH AFRICA (REP.)
  • SPAIN
  • SRI LANKA
  • SURINAME
  • SWEDEN
  • SWITZERLAND
  • SYRIA
  • TAIWAN
  • TANZANIA (UNITED REPUBLIC OF)
  • THAILAND
  • TOGO
  • TRINIDAD & TOBAGO
  • TUNISIA
  • TURKEY
  • TURKMENISTAN
  • UGANDA
  • UKRAINE
  • UNITED ARAB EMIRATES
  • UNITED KINGDOM
  • UNITED STATES OF AMERICA
  • URUGUAY
  • UZBEKISTAN
  • VENEZUELA
  • VIETNAM
  • YEMEN
  • ZAMBIA
  • ZIMBABWE
  • Pozostałe strony
  • AFRICA
  • GLOBAL WEBSITE
  • MIDDLE EAST
  • SOUTH EAST ASIA
Wybierz swoją branżę, aktywa lub interesującą Cię usługę
Twoja branża

Twoje aktywa

Nasze usługi